Súprava dvoch 210 ml téglikov Sistema je ideálna na jednoduché prenášanie menších porcií ovocia, šalátov, omáčok.
Praktické tégliky Sistema s objemom 210 ml, dodávané v sade po dvoch
kusoch, sú perfektné na bezpečné prenášanie menších porcií ovocia, šalátu,
omáčky či iných dobrôt. Tégliky sú vhodným doplnkom klasických desiatových
boxov.
Vhodné na umývanie v umývačke riadu v hornom
koši.
Výhody:
Skrutkovacie viečko sa ľahko otvára, dokonale
tesní
Stohovateľné
| Sada | Ne |
| Šířka (cm) | 9,1 cm |
| Výška (cm) | 17 cm |
| Objem (ml) | 210 ml |
| Hmotnost (g) | 115 gram |
| Hloubka (cm) | 9,1 cm |
| Název výrobce/distributora | Holmes Products (Europe) Limited |
| Adresa výrobce/distributora | Rue D'Estiennes D'Orves 420, Colombes Cedex 92705, France |
| Email výrobce/distributora | https://www.sistemaplastics.com/contact |