Praktická dóza na potraviny Sistema TO GO STAX s oddelenými priehradkami.
Sistema TO GO STAX je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú praktický
a štýlový spôsob, ako bezpečne prenášať jedlo do práce, školy aj na cesty.
Odnímateľný zásobník umožňuje oddelenie rôznych druhov potravín, takže si môžete
vychutnať čerstvú a chutnú desiatu kedykoľvek a kdekoľvek. Stohovateľný tvar
zaisťuje maximálne využitie priestoru v špajze, chladničke a mrazničke. Ľahko
uzatvárateľné klipy Sistema® a pružné tesnenie udržujú potraviny dlhšie čerstvé.
Vhodné na umývanie v umývačke riadu v hornom koši.
Výhody:
100%
nepriepustné a vzduchotesné
Komory na oddelenie potravín
Stohovateľné
dózy aj viečka
Odolný plast
| Barva | zelená |
| Sada | Ano |
| Šířka (cm) | 18,2 cm |
| Výška (cm) | 24,4 cm |
| Objem (ml) | 2200/1000 ml |
| Hmotnost (g) | 934 gram |
| Hloubka (cm) | 26,2 cm |
| Název výrobce/distributora | Holmes Products (Europe) Limited |
| Adresa výrobce/distributora | Rue D'Estiennes D'Orves 420, Colombes Cedex 92705, France |
| Email výrobce/distributora | https://www.sistemaplastics.com/contact |