Praktická dóza na potraviny Sistema TO GO STAX s oddelenými priehradkami.
Sistema 1 l TO GO STAX je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú praktický a štýlový spôsob, ako bezpečne prenášať jedlo do práce, školy aj na cesty. Odnímateľný zásobník umožňuje oddelenie rôznych druhov potravín, takže si môžete vychutnať čerstvú a chutnú desiatu kedykoľvek a kdekoľvek. Stohovateľný tvar zaisťuje maximálne využitie priestoru v špajze, chladničke a mrazničke. Ľahko uzatvárateľné klipy Sistema® a pružné tesnenie udržujú potraviny dlhšie čerstvé. Vhodné na umývanie v umývačke riadu v hornom koši. Výhody: 100% nepriepustné a vzduchotesné Komory na oddelenie potravín Stohovateľné dózy aj viečka Odolný plast
| Barva | modrá |
| Sada | Ne |
| Šířka (cm) | 12,8 cm |
| Výška (cm) | 7,9 cm |
| Objem (ml) | 1000 ml |
| Hmotnost (g) | 171,3 gram |
| Hloubka (cm) | 17,6 cm |
| Název výrobce/distributora | Holmes Products (Europe) Limited |
| Adresa výrobce/distributora | Rue D'Estiennes D'Orves 420, Colombes Cedex 92705, France |
| Email výrobce/distributora | https://www.sistemaplastics.com/contact |