Recyklovaná Sistema® Ocean Bound Dóza na sendvič 450 ml je vyrobená z 35% plastu zozbieraného z vodných tokov, pláží a pobreží, takže nekončí v oceáne.
Dóza sa vďaka svojej kompaktnej veľkosti a nízkej hmotnosti ľahko prenáša v batohu, taške alebo kabelke. Dóza má objem 450 ml, takže sa do nej zmestí aj veľký sendvič, tortilla, wrap, alebo pita chleba. Môžete do nej uložiť aj iné druhy potravín. Vhodné na umývanie v umývačke riadu v hornom koši. Výhody: Ľahko uzatvárateľné klipy Sistema® a pružné tesnenie Priestranná a praktická Z 35 % recyklovaného plastu Ekologická
| Barva | modrá |
| Sada | Ne |
| Šířka (cm) | 15 cm |
| Výška (cm) | 4,7 cm |
| Objem (ml) | 450 ml |
| Hmotnost (g) | 102 gram |
| Hloubka (cm) | 15,5 cm |
| Název výrobce/distributora | Holmes Products (Europe) Limited |
| Adresa výrobce/distributora | Rue D'Estiennes D'Orves 420, Colombes Cedex 92705, France |
| Email výrobce/distributora | https://www.sistemaplastics.com/contact |