Viacúčelový košík Sistema Basket v elegantnej sivej farbe.
Viacúčelový košík Sistema Basket 5,25 litra je navrhnutý pre maximálnu funkčnosť a moderný vzhľad. Tento kôš v atraktívnej sivej farbe je vyrobený z odolného a ľahkého plastu, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a jednoduchú manipuláciu. Vďaka perforovanému designu je ľahký a priedušný, ideálny na organizáciu domácnosti, prevoz nákupu alebo skladovania. Disponuje ergonomickými úchytmi pre jednoduché prenášanie a je stohovateľný pre úsporu miesta.
| Barva | sivá |
| Sada | Ne |
| Šířka (cm) | 26,1 cm |
| Výška (cm) | 13,8 cm |
| Objem (ml) | 5250 ml |
| Hmotnost (g) | 248 gram |
| Hloubka (cm) | 19,1 cm |
| Název výrobce/distributora | Holmes Products (Europe) Limited |
| Adresa výrobce/distributora | Rue D'Estiennes D'Orves 420, Colombes Cedex 92705, France |
| Email výrobce/distributora | https://www.sistemaplastics.com/contact |