Karatista, tanečná diva alebo futbalová hviezda - aktívne deti majú veľký smäd a táto fľaša na vodu Contigo Jessie 420 ml Cucumber im umožní mať obľúbené nápoje po ruke aj na cestách. Krytý výtok zabraňuje usadzovaniu nečistôt a špiny.
Detská fľaša Contigo s technológiou AUTOPOP je navrhnutá tak, aby
minimalizovala riziko vyliatia a úniku nápoja.
Fľaša má praktické držadlo na
jednoduché prenášanie a ochranný kryt viečka, ktorý chráni pred nečistotami a
špinou.
Viečko aj telo je možné umývať v hornej stojanovej umývačke riadu.
Tlačidlový zámok pre väčšiu istotu nielen na cestách.
Vhodné do väčšiny
držiakov na nápoje v aute aj na bicykel.
Vyrobené z polypropylénového
plastu.
V otvorenej polohe nie je produkt odolný proti rozliatiu, preto ho
odporúčame prenášať vo zvislej polohe.
| Barva | svetlo zelená |
| Šířka (cm) | 7,3 cm |
| Výška (cm) | 18,7 cm |
| Hloubka (cm) | 9,9 cm |
| Hmotnost (g) | 464 gram |
| Objem (ml) | 420 ml |
| Email výrobce/distributora | contigoeurope@newellco.com |
| Název výrobce/distributora | Newell Europe Sarl |
| Adresa výrobce/distributora | 1214 Verniér, Switzerland, (UK) Newell Brands UK Limited, Lichfield, Staffs, WS13 8SS, UK, (EU) Newell Poland Services SP ZOO, Poznan 61-894 Poland |