Sistema® TO GO™ Quad split je perfektnou voľbou pre všetkých, ktorí si chcú vziať so sebou chutný a zdravý obed alebo desiatu do práce, školy alebo na výlet.
Krabička je rozdelená do štyroch priehradiek, ktoré vám umožnia oddeliť rôzne
druhy potravín a zabrániť ich zmiešaniu. Môžete si tak vziať so sebou napríklad
šalát, ovocie, orechy a sušienky v jednej krabičke. Táto krabička vám pomôže
obmedziť používanie plastových vrecúšok a potravinových fólií a zároveň vám
zaistí, že vaše jedlo bude čerstvé a chutné.
Vhodné na umývanie v umývačke
riadu v hornom koši.
Výhody:
Má 4 priehradky
Jednoduché uzamykanie: Klip Sistema® a pružné tesnenie
Priestranná a
praktická
| Barva | mätová |
| Sada | Ne |
| Šířka (cm) | 4,8 cm |
| Výška (cm) | 10 cm |
| Objem (ml) | 1700 ml |
| Hmotnost (g) | 49 gram |
| Hloubka (cm) | 9,5 cm |
| Název výrobce/distributora | Holmes Products (Europe) Limited |
| Adresa výrobce/distributora | Rue D'Estiennes D'Orves 420, Colombes Cedex 92705, France |
| Email výrobce/distributora | https://www.sistemaplastics.com/contact |