Úložný box Sistema ® Storage ™ 7,9 l.
Systém úložných boxov Sistema Storage je navrhnutý tak, aby vydržal aj silné nárazy pri skladovaní. Je ľahko stohovateľný a skladací, čo minimalizuje zabraný priestor. Charakteristické klipy Sistema® sú prakticky zavesené na pántoch, čo umožňuje rýchly a ľahký prístup k obsahu bez nutnosti úplného odnímania veka.
| Barva | biela |
| Šířka (cm) | 32,3 cm |
| Výška (cm) | 16,8 cm |
| Objem (ml) | 7900 ml |
| Hmotnost (g) | 802 gram |
| Hloubka (cm) | 24,5 cm |
| Název výrobce/distributora | Holmes products (Europe) Limited |
| Adresa výrobce/distributora | Rue D'Estiennes D'Orves 420, Colombes Cedex 92705, France |
| Email výrobce/distributora | https://www.sistemaplastics.com/contact |